To 4o Επιτελικό Γραφείο/Ι, της Μεραρχίας Υποστήριξης «Προμηθέας», θα προβεί στη διενέργεια δημόσιων διαγωνισμών για την Προμήθεια ειδών επ΄ ωφελεία του ΣΠ Λάρισας, όπως παρακάτω:
α. Ειδών κυλικείου (τυποποιημένα τοστ και σάντουιτς) για κάλυψη αναγκών των Σχολών, Μονάδων (Κυλικείο – ΚΨΜ και συσσίτιο οπλιτών) και Στρατιωτικών Εκμεταλλεύσεων, στις ΠΕ Λάρισας, Τρικάλων – Καρδίτσας.
β. Κατεψυγμένων τροφίμων (κηπευτικά, αλιεύματα, κρέατα) για κάλυψη αναγκών Σχολών, Μονάδων και Στρατιωτικών Εκμεταλλεύσεων, στις ΠΕ Τρικάλων – Καρδίτσας. Περισσότερες πληροφορίες ΕΔΩ
![Επιμελητήριο Ημαθίας Επιμελητήριο Ημαθίας](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_webp,q_glossy,ret_img/https://www.icci.gr/wp-content/uploads/2022/05/logo_el.png)