Το Γενικό Νοσοκομείο Ημαθίας, της Υγειονομικής Μονάδας Βέροιας, της 3ης Υγειονομικής Περιφέρειας διενεργεί Ανοιχτό Ηλεκτρονικό Διαγωνισμό κάτω των ορίων, για την προμήθεια α) σετ «Φίλτρων – γραμμών και β) διαλυμάτων με παραχώρηση συνοδού εξοπλισμού ενός (1) φορητού μηχανήματος Αιμοδιαδιήθησης – Αιμοκάθαρσης» (CPV 33192000-2), για τις ανάγκες της Μονάδας Βέροιας του Γ.Ν. Ημαθίας, προϋπολογισμού 26.400,00€ μη συμπεριλαμβανομένου Φ.Π.Α. (6%), για χρονικό διάστημα ενός έτους ή έως εξαντλήσεως του προϋπολογισμού, με κριτήριο κατακύρωσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά αποκλειστικά βάσει της τιμής. Περισσότερες πληροφορίες ΕΔΩ
![Επιμελητήριο Ημαθίας Επιμελητήριο Ημαθίας](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_webp,q_glossy,ret_img/https://www.icci.gr/wp-content/uploads/2022/05/logo_el.png)